REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

KF Play Park – centrum kreatywnej zabawy – tak teraz nazywa się bawialnia dla dzieci w Kombinacie Formy w Skarżysku-Kamiennej. Na najmłodszych czekają nowe atrakcje, a miejsca do zabawy jest dużo więcej.

W sobotę nastąpiło otwarcie KF Play Park, bawialni w Kombinacie Formy, którą wcześniej znaliśmy pod nazwą „Bawialni u Pana Kota”.

Od teraz dzieci mają nie tylko więcej miejsca do szaleństw, ale też czekają na nie nowe atrakcje.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

– Mamy już nie tylko małpi gaj i kącik dla najmłodszych, które wszyscy dobrze znają, ale też trampoliny i największy w Polsce spider tower. Nowe atrakcje i więcej miejsca to też nowe możliwości, aby dzieci mogły ciekawie spędzić czas – mówi Beata Rybarczyk-Czajkowska, menadżerka KF Play Park.

Rozbudowana bawialnia w Kombinacie Formy zaoferuje też więcej możliwości organizowania zajęć dodatkowych – plastycznych, teatralnych czy tematycznych, a także urodzin. W ofercie są też kolorowe warkoczyki.

Zmienił się też cennik i jego zasady. Teraz za jednorazową opłatą dziecko może bawić się cały dzień. Każde dziecko dostaje opaskę na rękę, z którą można wyjść i wrócić jeszcze tego samego dnia. Obecnie obowiązująca cena promocyjna za wejście to 20 złotych od poniedziałku do czwartku oraz 25 złotych od piątku do niedzieli. Cena dla dzieci w wieku 1–3 lat to 15 złotych, a najmłodsze maluchy bawią się bezpłatnie.

 

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to