REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

W piątek nad zalewem Rejów pojawiła się ekipa programu „Pytanie na śniadanie” nadawanego w TVP. Bohaterami były „Morsy z MadagSkaru” (a tak naprawdę ze Skarżyska) oraz „Morsjanie” z Mostek.

Na całkowicie skutym lodem rejowskim zalewie reporter programu, pochodzący ze Skarżyska Mateusz Szymkowiak, pytał amatorów zimnych kąpieli o pobudki, jakie skłoniły ich do kąpieli w lodowatej wodzie. Morsy zgodnie twierdziły, że chodzi o walory zdrowotne, ale nie mniejsze znaczenie mają też względy towarzyskie.

Bo morsowanie ma na celu właśnie uodpornienie organizmu na choroby, ale jest przy okazji świetną okazją do spotkania zarówno w przerębli, jak i przy ognisku. O korzyściach zdrowotnych, jakie niesie za sobą morsowanie, mówiła też Mateuszowi Szymkowiakowi znana w Skarżysku lekarka Krystyna Górnaś-Salata.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Kto chce zobaczyć morsy w telewizji niech włączy telewizor w poniedziałek, 23 stycznia, między 8.00 a 11.00. Program „Pytanie na śniadanie” nadawany jest w TVP 2 oraz TV Polonia.

Program został już wyemitowany. Kliknij w linki poniżej, aby obejrzeć.

Skarżyskie Morsy z MadagaSkaru w „Pytaniu na śniadanie” TVP – cz. 1

Skarżyskie Morsy z MadagaSkaru w „Pytaniu na śniadanie” TVP – cz. 2

Skarżyskie Morsy z MadagaSkaru w „Pytaniu na śniadanie” TVP – cz. 3

Morsy z MadagaSkaru - Pytanie na śniadanie - TVPMorsy z MadagaSkaru - Pytanie na śniadanie - TVPMorsy z MadagaSkaru - Pytanie na śniadanie - TVPMorsy z MadagaSkaru - Pytanie na śniadanie - TVPMorsy z MadagaSkaru - Pytanie na śniadanie - TVPMorsy z MadagaSkaru - Pytanie na śniadanie - TVPMorsy z MadagaSkaru - Pytanie na śniadanie - TVPMorsy z MadagaSkaru - Pytanie na śniadanie - TVPMorsy z MadagaSkaru - Pytanie na śniadanie - TVPMorsy z MadagaSkaru - Pytanie na śniadanie - TVPMorsy z MadagaSkaru - Pytanie na śniadanie - TVPMorsy z MadagaSkaru - Pytanie na śniadanie - TVPMorsy z MadagaSkaru - Pytanie na śniadanie - TVPMorsy z MadagaSkaru - Pytanie na śniadanie - TVPMorsy z MadagaSkaru - Pytanie na śniadanie - TVPMorsy z MadagaSkaru - Pytanie na śniadanie - TVPMorsy z MadagaSkaru - Pytanie na śniadanie - TVPMorsy z MadagaSkaru - Pytanie na śniadanie - TVPMorsy z MadagaSkaru - Pytanie na śniadanie - TVPMorsy z MadagaSkaru - Pytanie na śniadanie - TVPMorsy z MadagaSkaru - Pytanie na śniadanie - TVPMorsy z MadagaSkaru - Pytanie na śniadanie - TVPMorsy z MadagaSkaru - Pytanie na śniadanie - TVPMorsy z MadagaSkaru - Pytanie na śniadanie - TVPMorsy z MadagaSkaru - Pytanie na śniadanie - TVPMorsy z MadagaSkaru - Pytanie na śniadanie - TVPMorsy z MadagaSkaru - Pytanie na śniadanie - TVP

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to