Pompki i przysiady zamiast kąpieli – skarżyskie Morsy z Madagaskaru wsparły akcję #GaszynChallenge

1908
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Morsy z Madagaskaru, czyli grupa morsów ze Skarżyska-Kamiennej i okolic przyłączyły się do akcji #GaszynChallenge.

Morsy zebrały się Jak zawsze na Rejowie, ale tym razem nie było kąpieli. Za to na brzegu grupa miłośników zimnych kąpieli robiła pompki i przysiady w akcji #GaszynChallenge.

Skarżyskie morsy zostały nominowane przez Ekipę Lodowcową, czyli morsów z Chlewisk. Morsy z Madagaskaru nominowały między innymi swoich Morsjan z Mostek.

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

#GaszynChallenge to akcja pomocy dla Wojtusia Howisa, w której kolejni nominowani robią pompki, przy okazji wpłacając pieniądze na leczenie chłopca. Trzeba wykonać 10 pompek i wpłacić minimum 5 zł lub, w łatwiejszej wersji, zamiast pompek wpłacić minimum 10 zł. Każdy, kto ukończy wyzwanie, nominuje przynajmniej kolejne trzy instytucje, które mają 48 godzin na wykonanie zadania.

Wojtuś Howis ma 18 miesięcy. Mieszka w Galewicach w województwie łódzkim. Cierpi na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Nowatorska terapia genowa, możliwa do przeprowadzenia w USA, kosztuje 2 miliony dolarów. Już udało się zebrać kwotę, ale akcja pomocy trwa nadal, a nadwyżka zostanie przeznaczona na terapię chłopca.

Wcześniej w akcji #GaszynChallenge wzięli udział policjanci i leśnicy:

#GaszynChallenge – leśnicy ze Skarżyska wsparli akcję – panowie robili pompki, panie przysiady

#GaszynChallenge – policjanci ze Skarżyska i leśnicy z Suchedniowa robili pompki dla Wojtusia Howisa. Teraz będą „pompować” terytorialsi i leśnicy ze Skarżyska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here