Tosia Majewska
Antosia Majewska z mamą Agatą
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Trwa charytatywna akcja pomocy Antosi Majewskiej, małej mieszkanki Skarżyska-Kamiennej, która ma wrodzoną wadę serca HLHS. W najbliższą niedzielę pomogą jej morsy z naszego regionu, ale tak naprawdę może pomóc każdy. Każda złotówka się liczy.

Zobacz relację z morsowania dla Tosi Majewskiej:

Wielkie morsowanie dla ratowania serduszka małej Tosi ze Skarżyska. Na Rejowie było mnóstwo morsów i dobrej energii

Tosia Majewska ma nieco ponad rok. Urodziła się z wadą serca HLHS, polegającą na niewykształceniu prawidłowej lewej komory serca. Aby przeżyć, dziewczynka przeszła już dwie operacje, a czekają ją kolejne.

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

Leczenie Tosi jest bardzo drogie, a na dodatek ciężko znaleźć lekarzy, którzy się podejmą.  Nie dalej jak kilka dni temu druzgocąca decyzja przyszła z kliniki w Munster, która nie zoperuje Tosi ze względu na długą kolejkę dzieci czekających na operacje. Rodzina musi szukać innych szpitali. W grę wchodzą lecznice w USA, gdzie jednak koszty operacji mogą być horrendalne.

Ludzie dobrego serca pomagają więc, aby można było pokryć koszty operacji, leczenia i rehabilitacji Antosi Majewskiej. Jedną z akcji charytatywnych będzie niedzielne spotkanie na Rejowie, na które zaprasza Tosia ze swoją mamą Agatą, rodziną i przyjaciółmi.

Na dzikiej plaży na Rejowie pojawią się grupy morsów ze Skarżyska-Kamiennej i regionu. Ale to spotkanie nie tylko dla kąpiących się w zimnej wodzie. Zapraszamy wszystkich chętnych.

Na uczestników czekać będzie ciepły posiłek przygotowany przez restaurację „Miszmasz na Talerzu”, a także kiełbaska z ogniska, ciasto i gorące napoje.

Opiekę zapewni Ochotnicza Straż Pożarna ze Skarżyska-Kamiennej.

Zimowe rodzinne spotkanie dla Tosi Majewskiej odbędzie się w niedzielę 16 stycznia 2022 roku w godz. 10.00–14.00 na dzikiej plaży od strony torów nad zalewem Rejów.

Zabierzcie ze sobą bliskich i znajomych, dobre serca oraz trochę pieniążków!

Zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here