REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Obostrzenia, które wpłynęły na kształt imprezy Motoserce 2020 Skarżysko-Kamienna, nie wpłynęły negatywnie na ilość zebranej krwi. Chętnych do jej oddania było wielu.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że Motoserce 2020 w Skarżysku-Kamiennej musiało być przesunięte w czasie. Miało się odbyć pod koniec maja. Poluzowania w obostrzeniach pozwoliły na organizację wydarzenia dwa tygodnie później.

Początkowo planowano samą zbiórkę krwi, ale ostatecznie udało się zorganizować kilka koncertów. Na letniej scenie MCK na Placu Staffa wystąpili: P3rfekcyjne Przeboje, Monday Chili Friday oraz Przemek Cichoń.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Choć obecna sytuacja i upalna pogoda w Skarżysku wpłynęły na wielkość publiczności przed sceną, to nie miały większego wpływu na zbiórkę krwi. Jak mówi Marcin Mrówka z klubu motocyklowego Road Runners MC Skarżysko-Kamienna, czyli organizatora Motoserca, w  tym roku zebrano jej blisko 21 litrów. Krew oddało 46 osób.

– Jak na czas epidemii to impreza nam się udała. Było dużo motocykli, a zbiórka krwi też była udana – powiedział

Wśród honorowych krwiodawców rozlosowano rower ufundowany przez sklep rowerowy Lider.

Na początek lipca zaplanowana jest druga duża impreza organizowana przez skarżyskich motocyklistów z klubu Road Runners MC – Hard Core Party. Organizatorzy czekają jeszcze z ostateczną decyzją, czy się odbędzie.