Oliwia Fornal
Oliwia Fornal
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Oliwia Fornal, zawodniczka Skarżyskiego Klubu Sportów Walki, zakwalifikowała się do tegorocznych Mistrzostw Europy Karate, które odbędą się w listopadzie w Kielcach.

 

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Nasza zawodniczka uzyskała kwalifikację do kadry Polski podczas sobotniego turnieju w Rzeszowie. Z czterech walk aż trzy wygrała przed czasem, w tym także walkę finałową. – Jestem dumny z postawy Oliwi. Teraz wracamy na salę i ciężko trenujemy. Do mistrzostw na pewno będziemy dobrze przygotowani, ale czasem do zwycięstwa potrzebna jest też odrobina szczęścia. Jak będzie? Poczekamy, zobaczymy – mówi Zbigniew Zaborski, trener zawodniczki.

Mistrzostwa Europy odbędą się 11 listopada w Kielcach. Zmierzą się w nich zawodnicy dwóch kategorii wiekowych – kadetów U-16 i młodzieżowców U-22.

Jedną z imprez, na której Oliwia Fornal będzie mogła sprawdzić swoją formę, będzie III Międzynarodowy Turniej Karate Skarżysko-Kamienna CUP, który odbędzie się w naszym mieście 7 października br. Wystartuje w nim kilkuset zawodników z Polski i zagranicy.

Oliwia Fornal jest trzecią zawodniczką skarżyskiego klubu, która wystąpi na takim poziome rozgrywek. Wcześniej w mistrzostwach Europy występowali Bartłomiej Pają i Jakub Ślusarski.

Oliwii życzymy sukcesu i medalu ME!

fot. archiwum SKSW
fot. archiwum SKSW
fot. archiwum SKSW

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

1 KOMENTARZ

  1. Dziękuję wszystkim tym którzy trzymają za nas kciuki tym, którzy w nas wierzą. My trenujemy by walczyć walczymy by wygrywać. Respect OSU. Zapraszam do naszego klubu mistrzów ul. Sezamkowa 23 w Skarżysku-Kamiennej lub naszych sekcjach w Niekłaniu Wielkim i Ostojowie tel. kontakt 601206812. OSU.

Comments are closed.