REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 13 złożyli dziś uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na uczniów.

W tym roku szkolnym w Trzynastce naukę rozpoczęło 44 uczniów w dwóch klasach pierwszych. Czwartek był jak do tej pory najważniejszym i najbardziej uroczystym dla nich dniem. Niemniej przejęci byli rodzice i opiekunowie, którzy licznie pojawili się na sali gimnastycznej.

Najmłodszych uczniów w największej szkole w mieście powitali dyrektor Andrzej Warwas i wicedyrektor Joanna Białek. Dyrekcja życzyła uczniom powodzenia w nauce i kojarzenia szkoły nie tylko z obowiązkiem nauki, ale i z dobrą zabawą.

Wychowawczynią Zuzi Lenart jest Elżbieta Słoka, która była też wychowawczynią jej mamy Anny
REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Do życzeń dołączyli się także zastępca prezydenta miasta Krzysztof Myszka oraz przewodniczący rady rodziców Michał Wąs. – Życzę wspaniałych doświadczeń i dzieciom, i rodzicom. Niech dzieci wyrosną na dobrych obywateli naszej małej i dużej Ojczyzny – powiedział prezydent.

Swoich młodszych kolegów przywitali także ich starsi koledzy. Dzieci z najmłodszego rocznika udowodniły, że, pomimo tak krótkiego stażu szkolnego, wiele już umieją, prezentując program artystyczny.

Po pasowaniu dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy potwierdzające fakt, że są już pełnoprawnymi uczniami i pod opieką swoich wychowawczyń, Elżbiety Słoki i Jolanty Midury, udały się do swoich klas na poczęstunek.

Andrzej Warwas

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to