Policjant, który mi pomógł - Policja zaprasza do udziały w konkursie
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna

„Policjant, który mi pomógł” to konkurs, który rokrocznie organizuje polska Policja. W ten sposób promuje policjantów, którzy wykazali się wyjątkową osobistą postawą w trakcie służby. Czy są tacy w Skarżysku-Kamiennej?

Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji ja co roku organizuje ogólnopolski konkurs „Policjant, który mi pomógł”. Jak najbardziej można do tego konkursu zgłosić policjantów ze Skarżyska-Kamiennej i okolic.

Policja zaprasza obywateli do udziału i zagłodzenia funkcjonariuszy Policji, którzy wykazali się wyjątkowo godną pochwały postawą podczas wykonywania swoich służbowych obowiązków.

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

Celem konkursu jest wyróżnienie policjantów, którzy charakteryzują się:

  • wyjątkowym profesjonalizmem,
  • empatyczną postawą,
  • umiejętnościami w obszarze indywidualnej pomocy osobom krzywdzonym, w tym dotkniętym przemocą w rodzinie.

Termin nadsyłania zgłoszeń w konkursie „Policjant, który mi pomógł 2023” upływa 31 maja 2023 roku. Formularze zgłoszeniowe można pobrać ze strony:

https://www.policja.pl/pol/aktualnosci/229548,Trwa-konkurs-Policjant-ktory-mi-pomogl.html

a po wypełnieniu wysłać na adres poczty elektronicznej e-mail:

policjantktorymipomogl@policja.gov.pl.

Konkurs „Policjant, który mi pomógł” jest działaniem polskiej Policji, która w ten sposób poddaje się społecznej ocenie podejmowanych działań, sama zaś nominacja policjanta jest szczególnym wyróżnieniem świadczącym o aprobacie inicjatyw na rzecz bezpieczeństwa publicznego. Zaangażowanie w powyższym zakresie wpływa na kształtowanie pozytywnego wizerunku Policji wśród społeczeństwa, a funkcjonariusze Policji, którzy w ocenie społecznej przyczynili się do budowania lokalnego systemu pomocowego w tym obszarze, zasługują na wyróżnienie.

Policjant, który mi pomógł
Policja zaprasza do zgłaszania policjantów do konkursu „Policjant, który mi pomógł”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here