Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Po Skarżyskim Inkubatorze Technologicznym mamy w naszym mieście kolejny inkubator – Skarżyski Inkubator Przedsiębiorczości. To miejsce, w którym do dyspozycji lokalnych firm jest w pełni wyposażona i bezpłatna przestrzeń biurowa.

Podczas tegorocznego Międzynarodowego Forum Inwestycyjnego w Skarżysku wiele miejsca poświęcono start-upom i młodym firmom. Z myślą o takich właśnie firmach otwarto miejsce, z którego mogą korzystać.

Otwarcia inkubatora dokonali prezydent Skarżyska Konrad Krönig, jego zastępca Andrzej Brzeziński oraz dyrektor Centrum Obsługi Inwestora Sławomir Ciaś. – Wierzę, a nawet jestem pewien, że w przyszłości uda się poszerzyć inkubator o dużą przestrzeń coworkingową – powiedział prezydent miasta.

Skarżyski Inkubator Przedsiębiorczości dla nowych i młodych firm

Skarżyski Inkubator Przedsiębiorczości to przestrzeń biurowa z niezbędnymi udogodnieniami. Oferta inkubatora to:

  • w pełni wyposażone biuro
  • sala konferencyjna
  • crazy room – pokój pomysłów
  • wsparcie w postaci szkoleń
  • pomoc w nawiązywaniu kontaktów biznesowych

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Skarżyski Inkubator Przedsiębiorczości mieści się w biurowcu Centrum Obsługi Inwestora przy ul. Legionów 122D w Skarżysku-Kamiennej.

Najemcy, a może być ich kilkunastu będą korzystać z inkubatora bez ponoszenia żadnych opłat przez okres 1 roku.

Crazy room i największe szczyty świata

Poszczególne biura w SIP nazwane zostały od największych i najbardziej znanych szczytów górskich. Są tam więc m.in. Rysy, Mont Blanc, Kilimandżaro czy Aconcagua. Do tych nazw nawiązał dyrektor COI Sławomir Ciaś. – Chcemy, aby nasi przedsiębiorcy właśnie swoje szczyty osiągali. Chcemy ich w tym wspierać – powiedział.

Jedno z pomieszczeń nazwano Crazy Room, czyli zwariowanym pokojem. Ma on sprzyjać rodzeniu się właśnie takich nieszablonowych pomysłów. Od pozostałych wyróżnia się obecnością kolorowych miękkich puf.

Firmy zainteresowane ofertą Skarżyskiego Inkubatora Przedsiębiorczości otrzymają wszelkie niezbędne informacje w Centrum Obsługi Inwestora.