Zimowa Akademia Karate 2017
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Jest to już jej 18. edycja. Jak zawsze Zbigniew Zaborski i jego Skarżyski Klub Sportów Walki „Kyokushin-Karate” przygotowali ciekawe i urozmaicone zajęcia

Kliknij tutaj, aby zobaczyć fotorelację z zakończenia Zimowej Akademii Karate 2017

Zajęcia karate będą tylko częścią Zimowej Akademii Karate. Poza nauką tego sportu walki, dzieci i młodzież będą chodzić do kina, na lodowisko, na basen, wyjadą na narty oraz do parku Energylandia w Zatorze.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

W poniedziałek odbyło się uroczyste rozpoczęcie akademii, na którym byli obecni prezydent miasta Konrad Krönig oraz przewodniczący rady miasta Leszek Golik. Samorządowcy chwalili imprezę za jej ofertę i popularność, a uczestnikom życzyli dobrej zabawy. A uczestników jest wyjątkowo dużo – na akademię zapisało się blisko 200 osób.

Wszystkim uczestnikom życzymy udanego wypoczynku i dobrej zabawy!

Zimowa Akademia Karate to impreza, którą Zbigniew Zaborski organizuje od wielu lat. Jak mówi, robi ją, aby odciągnąć dzieci od komputerów i telewizorów oraz propagować wśród nich aktywny sposób spędzania czasu wolnego od nauki. Dzieci nie tylko biorą udział w zajęciach sportowych, jak karate, basen czy narty, ale uczęszczają do kina i teatru, jeżdżą na wycieczki. W wakacje odbywa się letnia edycja akademii.

Zimowa Akademia Karate 2017Zimowa Akademia Karate 2017Zimowa Akademia Karate 2017Zimowa Akademia Karate 2017Zimowa Akademia Karate 2017Zimowa Akademia Karate 2017Zimowa Akademia Karate 2017Zimowa Akademia Karate 2017Zimowa Akademia Karate 2017

Zimowa Akademia Karate 2017
Zbigniew Zaborski

Zimowa Akademia Karate 2017