REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Strażacy z OSP Skarżysko-Kamienna zostali nominowani w Akcji #AlexChallenge na rzecz Alexa Michalskiego. Podjęli wyzwanie, nadali mu wyjątkową oprawę i dokonali ciekawej nominacji.

Akcja #AlexChallenge polega na wykonywaniu ćwiczeń i zbiórce pieniędzy dla Alexa Michalskiego, obecnie czteroletniego chłopca ze Skarżyska-Kamiennej, wcześniaka, który boryka się poważnymi kłopotami zdrowotnymi.

Kolejne firmy i instytucje, które wykonują wyzwanie #AlexChallenge, nominują kolejne. I tak Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Skarżysku-Kamiennej, które już wyzwanie Alex Challenge wykonało, nominowało Ochotniczą Straż Pożarną ze Skarżyska-Kamiennej.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Strażacy z OSP Skarżysko-Kamienna chętnie podjęli wyzwanie i nagrali film, na którym widać, jak wyjątkową oprawę nadali wykonaniu.

Brawa dla druhów OSP Skarżysko-Kamienna!

 

Strażacy dokonali też ciekawych nominacji, a jedną szczególnie zaskoczyli. Nominowali swoich kolegów z OSP Wołów, 91 Batalion Lekkiej Piechoty w Zgierzu oraz Mariusza Pudzianowskiego. Czy słynny niegdyś strongman, a obecnie zawodnik MMA podejmie wyzwanie? Liczymy na to!

Akcja #AlexChallenge więc trwa. Trwa też zbiórka internetowa na rzecz Alexa Michalskiego. Pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację chłopca, który po tym, jak urodził się skrajnym wcześniakiem w 27 tygodniu ciąży, zmaga się z licznymi problemami zdrowotnymi i wymagał stałej rehabilitacji.

Por tym linkiem można obejrzeć część z dotychczasowych wykonań wyzwania #AlexChallenge:

ALEX CHALLENGE DLA ALEXA MICHALSKIEGO

 

alex michalski skarzysko
Alex Michalski, fot. ALEX Superbohater/Facebook

 

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to