Akcja #AlexChallenge w Recevent. Skarżyska firma wspiera chłopca od urodzenia

2119
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Skarżyska firma z branży reklamowej Recevent dołączyła do coraz liczniejszego grona podmiotów, które podjęły i wykonały wyzwanie #AlexChallenge.

Niemal codziennie w Skarżysku-Kamiennej czy innych miastach wykonywana jest wyzwanie #AlexChallenge na rzecz Alexa Michalskiego, 4-latka, który wymaga stałej i kosztownej rehabilitacji.

W gronie firm, które wsparły chłopca, nie mogło zabraknąć firmy Recevent, która pomaga Alexowi od momentu urodzenia.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

– Jest nam miło, że zostaliśmy nominowani, ponieważ tak naprawdę wspieramy Alexa i jesteśmy z nim od jego urodzenia. Warto sobie pomagać i namawiamy inne firmy do lokalnego wspierania się nawzajem – powiedział Anna Dąbrowska z firmy Recevent.

Firma Recevent właśnie zmieniła lokalizację i teraz znajduje się przy ul. Paryskiej. Choć prace wykończeniowe w nowej lokalizacji jeszcze trwają i dookoła znajdują się materiały budowlane, nie przeszkodziło to pracownikom firmy na czele z szefostwem wykonać dziesięciu pompek czy też przysiadów. Firma wesprze chłopca także finansowo.

Recevent nominował cztery podmioty do wykonania wyzwania #AlexChallenge. Są to:

  • Romer – firma ze Skarżyska-Kamiennej produkująca lakiernie proszkowe
  • Kamaro Sport Line – sklep sportowy ze Skarżyska-Kamiennej
  • Batrem – firma remontowo-budowlana ze Skarżyska-Kamiennej
  • IFR Inicjatywa Firm Rodzinnych – stowarzyszenie wspierające firmy rodzinne

W internecie trwa zbiórka na rehabilitację i leczenia Alexa. Część firm wykonujących wyzwanie właśnie na nią wpłaca pieniądze. Wpłaty może dokonać każdy:

Alex Michalski to 4-letni chłopiec ze Skarżyska-Kamiennej. Urodził się jako skrajny wcześniak i w wyniku tego cierpi na liczne schorzenia. Od urodzenia przeszedł ponad 20 operacji. Wymaga stałej opieki i rehabilitacji i to na ten cel zbierane są środki w akcji #AlexChallenge. Firmy i instytucje wykonujące wyzwanie przeprowadzają zbiórkę i wpłacają pieniądze na konto Alexa. Akcja #AlexChallenge została zainicjowana przez market Kaufland w Skarżysku.

 

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to