REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Drugi po kilkuletniej przerwie zlot motocyklowy Road Runners Hard Core Party Skarżysko-Kamienna 2019 odbył się na ośrodku wypoczynkowym na Rejowie.

Hard Core Party Skarżysko-Kamienna 2020:

Hard Core Party Skarżysko-Kamienna 2020 – kiedy się odbędzie?

Tegoroczna edycja cieszyła się jeszcze większą popularnością niż zeszłoroczna. Marcin Mrówka z klubu Road Runners, czyli organizatora zlotu, ocenia, że w sumie pojawiło się na nim ok. 2000 osób.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

W oba dni dla motocyklistów, a także mieszkańców miasta, którzy zdecydowali się odwiedzić zlot, występowały zespoły muzyczne. W piątek było bardziej punkowo, choć jako pierwszy wystąpił zespół skarżyskiej młodzieży Turn Rock On, który wykonuje rockowe i metalowe covery znanych hitów.

Turn Rock On to inicjatywa uczniów skarżyskich szkół, którzy tym razem wystąpili w składzie: Jakub Wężyk – gitara i wokal, Albert Wiatr – gitara, Krystian Szymański – perkusja, Natalia Ruzik – perkusja, Norbert Rudolf – gitara i wokal, Dominik Solarz – gitara, Patrycja Głowacz – wokal oraz Piotr Zuba – gitara.

Po młodych lokalnych muzykach na scenie pojawili się sąsiedzi ze Starachowic, czyli Skraffky,  po nich kolejny skarżyski band – post-punkowy zespół 40 Mil Obłędu. Następnie przyszła kolej na zespoły Alicetea, Apteka, a na koniec na legendarny już Farben Lehre.

W niedzielę scenę opanowały kapele o rockowym i metalowym repertuarze. Wystąpili kolejno – Maszyna, Authority, Brown, Virgin Snatch i Lipali.

Tradycją imprez organizowanych przez skarżyskich motocyklistów są akcje charytatywne. Podobnie jak na niedawnym Motosercu pieniądze były zbierane dla niespełna 4-letniej Gabrysi Dziopy, która urodziła się wcześniakiem. Uczestnicy zlotu mogli licytować rozmaite gadżety, ale bardzo chętnie po prostu wrzucali pieniądze do puli, nie oczekując nic w zamian.