Mąż zmarł, ale już mu lepiej – młodzi aktorzy zagrali dla Pawła Kupidury

1971
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Spektakl „Maż zmarł, ale już mu lepiej” wystawiony przez Studio Teatralne Moniki Wójtowicz w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej to kolejna inicjatywa charytatywna, aby wesprzeć Pawła Kupidurę, pracownika MCK.

Paweł Kupidura nie żyje:

Paweł Kupidura, pracownik MCK, nie żyje

Po koncercie piosenek Agnieszki Osieckiej spektakl „Mąż zmarł, ale już mu lepiej” był kolejnym charytatywnym wydarzeniem, podczas którego zbierano pieniądze na leczenie Pawła Kupidury.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Cały czas trwa internetowa zbiórka na pokrycie kosztów leczenia „Kupera”, bo taką ksywkę ma Paweł Kupidura.

Spektakl „Mąż zmarł, ale już mu lepiej” opowiada perypetie pewnej rodziny, w której znudzona swoim mężem żona pewnego dnia, z niekłamaną radością, odkrywa, że jej małżonkowi się zmarło. Gdy lekarz stwierdził zgon, a trumna była już gotowa, okazało się, że mąż jednak wciąż żyje. Dalsze perypetie rodziny to mieszanina komedii i groteski, na dodatek z udziałem mediów.

Spektakl wyreżyserowała Monika Wójtowicz, a jest on adaptacją sztuki Izabeli Degórskiej. Został wystawiony w MCK dwukrotnie.

Na scenie wystąpili: Michalina Jedlińska, Natasza Kołda, Julia Pająk, Marika Ambroziak, Aleksandra Ziomek, Wiktor Zagożdżon, Bartłomiej Żuchowski, Jolanta Dąbrowska, Małgorzata Wyborska, Maja Małaszek, Wiktor Winiarski, Natalia Duda, Leon Stachurski, Patryk Wyborski.

 

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to