Tu skarżyszczanie zrzucają kilogramy! Centrum Dietetyczne Naturhouse Skarżysko-Kamienna działa już 7 lat

1223
Joanna Karpeta, dietetyczka Naturhouse Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Naturhouse Skarżysko-Kamienna to pierwsze w naszym mieście centrum dietetyczne. Powstało w 2015 roku i od tego czasu skuteczne pomaga w walce z nadwagą i otyłością.

Centrum Dietetyczne Naturhouse Skarżysko-Kamienna w tym czasie wpisało się w krajobraz naszego miasta. Mieści się przy ulicy Żeromskiego 31 po sąsiedzku z Nasza Apteką.

Wsparcie dla Piotra Góreckiego

Ten tekst powstał w ramach wsparcia dla Piotra Góreckiego, skarżyszczanina, który zmaga się dziecięcym porażeniem mózgowym. Firma Naturhouse Skarżysko-Kamienna wylicytowała artykuł promocyjny, a pieniądze wsparły zbiórkę na leczenie Piotra.

Tutaj dowiecie się więcej o Piotrze Góreckim:

Piotr Górecki ze Skarżyska potrzebuje dużych pieniędzy na operację. Pomaga mu całe miasto. Pomoże też Anja Orthodox

Tysiące straconych kilogramów


Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Przez siedem lat funkcjonowania w Naturhouse Skarżysko-Kamienna z pomocy dietetyczki Naturhouse mgr inż. Joanny Karpety skorzystało ponad 1400 osób w różnym wieku. Najmłodsza klientka miała 7 lat, najstarszy klient – 84 lata.

Tak duża liczba oznacza, że w ciągu tych siedmiu lat skarżyszczanie wspólnie stracili tysiące nadmiarowych kilogramów.

CZY WIESZ, ŻE...
Tylko w 2022 roku klienci centrum dietetycznego Naturhouse Skarżysko-Kamienna zrzucili łącznie ponad 690 zbędnych kilogramów!

 

Joanna Karpeta, dietetyczka Naturhouse Skarżysko-Kamienna:

Kompleksowa metoda Naturhouse uwzględnia prostą i smaczną dietę, indywidualnie dobraną, ziołową suplementację oraz systematyczną opiekę specjalisty. Już od ponad siedmiu lat codziennie niosę pomoc skarżyszczanom w zrzuceniu niechcianych kilogramów i trwałej zmianie nawyków żywieniowych. Uczę moich podopiecznych, że dieta cud nie istnieje! To, co wspólnie osiągamy, to trwała zmiana nawyków żywieniowych i nauka właściwego komponowania posiłków.

Dieta pod okiem specjalisty jest zróżnicowana pod kątem składników odżywczych i wyklucza możliwość wystąpienia niedoborów żywieniowych. Ponadto potrawy złożone ze zdrowych i świeżych produktów poprawiają kondycję organizmu, wpływają korzystnie na funkcjonowanie narządów wewnętrznych i polepszają wygląd zewnętrzny.

 

Zdrowa edukacja

Istotnym elementem działalności Naturhouse jest także misja edukacyjna – oferujemy możliwość poprowadzenia w prelekcji i spotkań dla dzieci, młodzieży w placówkach oświatowych oraz w firmach czy instytucjach, które potrzebują wsparcia dietetyka dla swoich pracowników.

Dieta dla utarty wagi i dla zdrowia

Joanna Karpeta przekonuje, że dieta to nie tylko sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów, ale też droga prowadząca do poprawy zdrowia i prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Joanna Karpeta, dietetyczka Naturhouse Skarżysko-Kamienna:

Wszystkich zainteresowanych zachęcam do skorzystania z konsultacji dietetycznej wraz z pomiarami i analizą składu ciała, dzięki której można poznać kondycję swojego organizmu. W ofercie Naturhouse znajdą Państwo specjalistyczną pomoc w wielu schorzeniach dietozależnych, poprawie pracy wątroby, obniżeniu poziomu cholesterolu, poprawie parametrów krwi czy wyglądu zewnętrznego.

Osoby chcące odnieść korzyści z dobrodziejstw diety Naturhouse Skarżysko-Kamienna zapraszamy do kontaktu:

Joanna Karpeta
Centrum Dietetyczne Naturhouse Skarżysko-Kamienna
ul. Żeromskiego 31 (obok apteki)
tel. 509 048 046
https://www.naturhouse-polska.pl/znajdz-placowke/swietokrzyskie/skarzysko-kamienna/naturhouse-skarzysko-kamienna/

dietetyk skarzysko
Centrum dietetyczne Naturhouse Skarżysko-Kamienna