Tu skarżyszczanie zrzucają kilogramy! Centrum Dietetyczne Naturhouse Skarżysko-Kamienna działa już 7 lat

865
Joanna Karpeta, dietetyczka Naturhouse Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Naturhouse Skarżysko-Kamienna to pierwsze w naszym mieście centrum dietetyczne. Powstało w 2015 roku i od tego czasu skuteczne pomaga w walce z nadwagą i otyłością.

Centrum Dietetyczne Naturhouse Skarżysko-Kamienna w tym czasie wpisało się w krajobraz naszego miasta. Mieści się przy ulicy Żeromskiego 31 po sąsiedzku z Nasza Apteką.

Wsparcie dla Piotra Góreckiego

Ten tekst powstał w ramach wsparcia dla Piotra Góreckiego, skarżyszczanina, który zmaga się dziecięcym porażeniem mózgowym. Firma Naturhouse Skarżysko-Kamienna wylicytowała artykuł promocyjny, a pieniądze wsparły zbiórkę na leczenie Piotra.

Tutaj dowiecie się więcej o Piotrze Góreckim:

Piotr Górecki ze Skarżyska potrzebuje dużych pieniędzy na operację. Pomaga mu całe miasto. Pomoże też Anja Orthodox

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

Tysiące straconych kilogramów

Przez siedem lat funkcjonowania w Naturhouse Skarżysko-Kamienna z pomocy dietetyczki Naturhouse mgr inż. Joanny Karpety skorzystało ponad 1400 osób w różnym wieku. Najmłodsza klientka miała 7 lat, najstarszy klient – 84 lata.

Tak duża liczba oznacza, że w ciągu tych siedmiu lat skarżyszczanie wspólnie stracili tysiące nadmiarowych kilogramów.

CZY WIESZ, ŻE...
Tylko w 2022 roku klienci centrum dietetycznego Naturhouse Skarżysko-Kamienna zrzucili łącznie ponad 690 zbędnych kilogramów!

 

Joanna Karpeta, dietetyczka Naturhouse Skarżysko-Kamienna:

Kompleksowa metoda Naturhouse uwzględnia prostą i smaczną dietę, indywidualnie dobraną, ziołową suplementację oraz systematyczną opiekę specjalisty. Już od ponad siedmiu lat codziennie niosę pomoc skarżyszczanom w zrzuceniu niechcianych kilogramów i trwałej zmianie nawyków żywieniowych. Uczę moich podopiecznych, że dieta cud nie istnieje! To, co wspólnie osiągamy, to trwała zmiana nawyków żywieniowych i nauka właściwego komponowania posiłków.

Dieta pod okiem specjalisty jest zróżnicowana pod kątem składników odżywczych i wyklucza możliwość wystąpienia niedoborów żywieniowych. Ponadto potrawy złożone ze zdrowych i świeżych produktów poprawiają kondycję organizmu, wpływają korzystnie na funkcjonowanie narządów wewnętrznych i polepszają wygląd zewnętrzny.

 

Zdrowa edukacja

Istotnym elementem działalności Naturhouse jest także misja edukacyjna – oferujemy możliwość poprowadzenia w prelekcji i spotkań dla dzieci, młodzieży w placówkach oświatowych oraz w firmach czy instytucjach, które potrzebują wsparcia dietetyka dla swoich pracowników.

Dieta dla utarty wagi i dla zdrowia

Joanna Karpeta przekonuje, że dieta to nie tylko sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów, ale też droga prowadząca do poprawy zdrowia i prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Joanna Karpeta, dietetyczka Naturhouse Skarżysko-Kamienna:

Wszystkich zainteresowanych zachęcam do skorzystania z konsultacji dietetycznej wraz z pomiarami i analizą składu ciała, dzięki której można poznać kondycję swojego organizmu. W ofercie Naturhouse znajdą Państwo specjalistyczną pomoc w wielu schorzeniach dietozależnych, poprawie pracy wątroby, obniżeniu poziomu cholesterolu, poprawie parametrów krwi czy wyglądu zewnętrznego.

Osoby chcące odnieść korzyści z dobrodziejstw diety Naturhouse Skarżysko-Kamienna zapraszamy do kontaktu:

Joanna Karpeta
Centrum Dietetyczne Naturhouse Skarżysko-Kamienna
ul. Żeromskiego 31 (obok apteki)
tel. 509 048 046
https://www.naturhouse-polska.pl/znajdz-placowke/swietokrzyskie/skarzysko-kamienna/naturhouse-skarzysko-kamienna/

dietetyk skarzysko
Centrum dietetyczne Naturhouse Skarżysko-Kamienna

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here