Jak zrzucić 24 kg w 7 miesięcy? Metamorfoza Pani Katarzyny w Naturhouse w Skarżysku-Kamiennej

6238
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Poczuć się dobrze we własnej skórze, pozbyć się kompleksów i dolegliwości związanych z dodatkowymi kilogramami to marzenia osób zaczynających kurację w Naturhouse – największej w Polsce sieci centrów dietetycznych. Na całym świecie jest już ponad 2300 placówek. W marcu firma obchodziła 25-lecie swojego istnienia.

W Skarżysku Naturhouse działa od lipca 2015 roku. Historia naszej bohaterki jest kolejnym przykładem skuteczności metody Naturhouse.

Czas na zmiany

Pani Katarzyna była bardzo zdeterminowana i gotowa na zmiany, aby poprawić jakość swojego życia. Udało jej się to osiągnąć dzięki dyscyplinie i samozaparciu. Chętnie wprowadzała nowe zalecenia żywieniowe. Miała jasno określony cel, stosowała się do wszystkich zaleceń Pani Dietetyk i regularnie przychodziła na cotygodniowe wizyty kontrolne, podczas których odnotowywała spadek masy ciała.

Fundamentem jej kuracji było połączenie diety i suplementacji. Pani Katarzyna w każdym tygodniu kuracji otrzymywała różne przepisy, aby dietetyczne posiłki nie były monotonne. Część z nich pewnie zagości na zawsze w jej kuchni. Pani Katarzyna schudła 24 kg w ciągu 7 miesięcy, a dzięki zdrowemu tempu chudnięcia jej skóra zachowała elastyczność i ładny wygląd.

Uczymy odpowiedniego odżywiania

REKLAMA
Dziękuję za Wasze poparcie. Bądźmy razem. Budujmy wspólnie  - Bartosz Bętkowski
Dziękuję za Wasze poparcie. Bądźmy razem. Budujmy wspólnie  - Bartosz Bętkowski
Dziękuję za Wasze poparcie. Bądźmy razem. Budujmy wspólnie  - Bartosz Bętkowski
Dziękuję za Wasze poparcie. Bądźmy razem. Budujmy wspólnie  - Bartosz Bętkowski

Klienci często obawiają się, że jak już pozbędą się niechcianych kilogramów, to ciało będzie się gorzej prezentować. W tym aspekcie dużym wsparciem diety jest ruch i suplementacja. Pani Katarzyna jest już po okresie stabilizacji. To ostatni i bardzo ważny etap procesu odchudzania. Wówczas uczymy się odpowiedniego odżywiania, zgodnego z zapotrzebowaniem energetycznym naszego organizmu, czyli tego, jak utrzymywać obecną masę ciała.

Pani Katarzyna wie, że czasem można pozwolić sobie na pewne odstępstwa, ale na co dzień w jej diecie dominują zdrowe nawyki żywieniowe, które klientka opanowała do perfekcji.

Doradzamy, jak zdrowo żyć

Każdy kto do nas przychodzi, ma własną, niepowtarzalną historię, choć wszystkich łączy to, że w pewnym momencie postanawiają skorzystać z pomocy specjalisty. Na co dzień żyjemy w pośpiechu i napięciu. W natłoku różnych spraw i obowiązków nie mamy czasu nawet pomyśleć o sobie. Dlatego w Naturhouse przede wszystkim dbamy o to, by każdego nauczyć zdrowo żyć.

Zaczynamy od zmiany nawyków żywieniowych, bo to, co jemy, ma ogromny wpływ na nasz organizm i samopoczucie. Przekonujemy, że przygotowanie posiłków, na co dotychczas nie mieliśmy czasu, może sprawiać dużą przyjemność tak samo jak ich spożywanie.

Staramy się pokazać, że dieta może też być bardzo smaczna i to, co najważniejsze, że nie jest jednym z etapów kuracji, ale odtąd powinna stać się stylem naszego życia. Zwieńczone sukcesem przykłady kuracji naszych klientów Naturhouse pokazują, że przy małej pomocy specjalistów można pozbyć się niechcianych kilogramów. Wystarczy im zaufać, a u siebie znaleźć zaangażowanie i chęć, aby zmienić swoje życie na zdrowsze.

Zrzuciliśmy już prawie 3500 kilogramów

Wsparcie jakie otrzymała Pani Katarzyna z pewnością utwierdziło ją w przekonaniu, że decyzja o kuracji odchudzającej była słuszna. Jesteśmy dumni z sukcesów naszych klientów, którzy z naszą pomocą schudli łącznie prawie 3500 kg. Wszystkim ogromnie gratulujemy. Cieszymy się, że możemy być świadkami tak wspaniałych metamorfoz.

Zachęcamy do zapoznania się z nowościami w naszej ofercie. Już od września w punkcie są dostępne innowacyjne BOX-y z kompleksowymi kuracjami 3-tygodniowymi.

Centrum Dietetyczne Naturhouse w Skarżysku-Kamiennej znajduje się przy ul. Żeromskiego 31.
Godziny otwarcia:
Poniedziałek, Czwartek: 10:00 – 18:00
Wtorek, Piątek: 8:00 – 16:00
Środa: 11:00 – 19:00
Tel.: 509 048 046, e-mail: skarzysko.zeromskiego@naturhouse-polska.com
Więcej informacji na stronie centrum (KLIKNIJ TUTAJ) oraz na profilu na Facebooku (KLIKNIJ TUTAJ).

Dzisiejsza metamorfoza powstała przy udziale salonu fryzjerskiego Emma mieszczącego się w Skarżysku-Kamiennej, ul. Sokola 10. Makijaż wykonała Niezależna Konsultantka Kosmetyczna i Dyrektor Sprzedaży Mary Kay Magdalena Stubba.

 

 

 

Zaprezentowane rezultaty są wynikami indywidualnymi. Osiągnięcie takich samych wyników przez każdą osobę nie jest gwarantowane.

Artykuł sponsorowany

2 KOMENTARZE

  1. Pani Katarzyna ma bardzo ładną twarz (zwłaszcza widać to z profilu choć un face też naturalnie) – szczególnie uwydatniło to właśnie odchudzenie jej ciała.
    Figura wręcz modelki, choć mimo wszystko ja zawsze szukam kobiet z krągłymi biodrami Nie mylić z tęgimi).
    To jednak kwintesencja kobiecości, zwłaszcza kiedy połączy się ją w jednej osobie z ciepłym wyrazem twarzy.

Comments are closed.