Ocena RTP najlepszych automatów online dostępnych w Polsce

283
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Będąc fanem gier hazardowych w Polsce, powinieneś zadbać o to, aby wybierane przez ciebie tytuły oferowały ci zadowalającą szansę na wygraną. Szczególnie znajduje to zastosowanie w przypadku automatów, gdzie niemal każdy daje ci inny współczynnik wygranej. Dlatego lepiej zadbaj o to, aby twoja gra wykazywała wysokie RTP – czyli zwrot do gracza. Im bliżej 100% się znajduje, tym większe będziesz mieć szansę w trakcie zabawy na zwycięstwo. Prezentujemy najbardziej atrakcyjne gry z wysokim RTP dla Polaków.

Najlepsze gry z wysokim RTP

W tym zakresie warto sprawdzić nowe sloty oceniane przez graczy, a także stworzone już wcześniej propozycje, które zjednały sobie szybko wielu graczy. Chcąc wybrać grę z wysokim RTP oraz wciągającą rozgrywką, zwróć uwagę na tytuły, które prezentujemy poniżej:

  • Book of Dead – gra oferuje nie tylko wysoki zwrot do gracza wynoszący 96,21%, ale też zapewni ci pełne pozytywnych wrażeń płynących z samej rozgrywki oraz stworzonej atmosfery dzięki nowoczesnej oprawie audiowizualnej.
  • Starburst – jest to jeden z klasyków od firmy NetEnt, który od wielu lat nieprzerwanie cieszy się popularnością wśród Polaków. Wpływa na to bardzo klimatyczna atmosfera, proste założenia rozgrywki oraz oczywiście wysoki zwrot do gracza, który wynosi 96,09%.
  • Big Bass Bonanza – fani nowoczesnych wideo automatów w luksusowych salonach gier będą czuli się tutaj jak u siebie. Oprócz nowoczesnej oprawy audiowizualnej i wielu dodatkowych urozmaiceń w formie funkcji, spotkasz tutaj aż 96,71% zwrotu do gracza.
  • Age of the Gods – Polacy szczególnie upodobali sobie ten tytuł z uwagi na to, że oferuje szansę na wygranie jackpota w legalnym polskim e-kasynie. Do tego dochodzi niska zmienność, czyli częste przyznawanie wygranych, oraz 95,02% zwrotu.
  • Jackpot Bells – fani wysokich kwot jackpotów znajdą tutaj rozgrywkę zaprojektowaną z myślą o ich zapotrzebowaniu. W grze można wygrywać duże nagrody w rozgrywce podstawowej oraz właśnie poprzez jackpoty, a całe doświadczenie jeszcze bardziej ulepsza 96,03% zwrotu.

Wpływ RTP na wygraną

Sprawdzając kasyna z bonusem dla Polaków, zawsze powinieneś stawiać na takie propozycje gier, których zwrot będzie na wysokim poziomie. Jest to główny czynnik wpływający na twoje szanse w losowej rozgrywce, która oferowana jest przez automaty. Przy tym pamiętaj, że omawiany współczynnik jest obliczany na bazie nawet do kilkuset tysięcy lub milionów spinów. Dlatego niekoniecznie dojdzie do sytuacji, w której twoja sesja z grą będzie pokrywać się z tym, ile wynosi podany współczynnik zwrotu.

Gdzie szukać rzetelnych informacji o RTP?

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Z uwagi na fakt, że legalne serwisy online w Polsce generują wysokie przychody, w ich interesie jest zapewnienie graczom rzetelnych informacji o omawianym współczynniku. Dlatego przed wejściem do konkretnej gry, znajdziesz w sprawdzonych serwisach informacje o tym elemencie. Świetnym pomysłem będzie też sprawdzenie strony producenta gry, gdzie takie informacje często są prezentowane.

Wnioski

Bez wysokiego RTP nie powinieneś spędzać czasu z konkretną propozycją gry. Jest to główny sposób na danie sobie wysokiej szansy na zwycięstwo, dlatego lepiej stawiać na takie tytuły, które pod tym względem nie zawodzą. Im wyższy będzie wspomniany współczynnik, tym większa stanie się również satysfakcja z rozgrywki. W efekcie powinieneś zawsze zwracać uwagę na ten czynnik przy wybieraniu gier.

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to