Regionalne Targi Pracy 2019: Powiatowy Urząd Pracy zaprasza pracodawców i poszukujących pracy

2670
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku zaprasza poszukujących pracy oraz pracodawców do udziału w Regionalnych Targach Pracy 2019.

Regionalne Targi Pracy 2019 już się odbyły. Zobacz relację:

Regionalne Targi Pracy 2019: Oferty pracy, szkoleń oraz kariery w armii czy policji

 

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

Dla poszukujących pracy:

Regionalne Targi Pracy to okazja do osób szukających pracy, aby znaleźć pracodawcę w Skarżysku, regionie lub za granicą. Poza ofertami i spotkaniami z pracodawcami, osoby bezrobotne lub chcące zmienić miejsce pracy będą mogły wziąć udział w spotkaniach informacyjnych:

  • 10.30–11.15 – Wyjazd do pracy za granicą – co musisz wiedzieć
  • 11.15–12.00 – Własna firma – pomoc na starcie
  • 12.00–12.30 – Baza Usług Rozwojowych – wsparcie dla pracodawców i ich pracowników

Dla pracodawców:

Pracodawcy mogą zaprezentować się w jednej z trzech stref: praca, edukacja, przedsiębiorczość oraz skorzystania z dużej powierzchni wystawienniczej. PUP zabezpiecza materiały piśmiennicze i dostęp do źródeł zasilania.

Firmy zainteresowane udziałem w targach, proszone są o wypełnienie karty zgłoszenia udziału i przesłanie jej do 31.05.2019 r. na adres e-mail: kisk@praca.gov.pl. Zgłoszeń można dokonać również telefonicznie pod nr. tel. 41 25 17 380/370 lub fax 41 25 17 306.

Udział w targach jest całkowicie bezpłatny.

Kliknij tutaj, aby pobrać kartę zgłoszenia

Regionalne Targi pracy odbędą się 6 czerwca 2019 roku w godz. 10.00–13.00 w hali Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej.

Organizatorem regionalnych Targów Pracy są: Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach, Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej oraz Prezydent Miasta Skarżyska-Kamiennej Konrad Krönig.
Współorganizatorzy: Powiatowy Urząd Pracy w Końskich, Powiatowy Urząd Pracy w Starachowicach, Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim, Powiatowy Urząd Pracy w Szydłowcu, Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku-Kamiennej, Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach, Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej.
Targi odbywają się pod patronatem Marszałka Województwa Świętokrzyskiego Andrzeja Bętkowskiego oraz Starosty Skarżyskiego Artura Berusa.

regionalne targi pracy 2019

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here