Skoro na Rejowie można pływać, opalać się, biegać czy jeździć rowerem, to czemu nie uprawiać jogę? Wystarczą chęci, godzina wolnego czasu i przychylność aury.

Na wakacyjną jogę na Rejowie zaprosił Marcin Jedynak, instruktor hathajogi, który na co dzień prowadzi zajęcia w Kombinacie Formy. Jogę w plenerze organizował już kilka lat temu w parku przy ul. Bankowej. Teraz przyszła kolej na Rejów.

W każdy niedzielny poranek wakacji na ośrodku wypoczynkowym mile widziany jest każdy, kto chce zażyć odrobiny relaksu. – Zajęcia jogi w plenerze odbywają się w całej Polsce, więc dlaczego nie w Skarżysku? Na świeżym powietrzu joga jest trochę inna, ale również wycisza i wzmacnia ciało – mówi Marcin Jedynak.

Potwierdzają to uczestniczki. – Tu na Rejowie jest cisza i spokój, a zajęcia dają relaks, harmonię i… energię. Ja po takich zajęciach nie muszę już pić porannej kawy – mówi pani Kinga, jedna z uczestniczek.

Każdy, kto chce dołączyć do ćwiczących, wystarczy, że pojawi się w niedzielę o godz. 10.00 na ośrodku, w okolicy domków, za plażą. Wystarczy odrobina chęci i własna mata. Zajęcia są bezpłatne, trwają godzinę i będą odbywać się do końca sierpnia. Oczywiście warunkiem niezbędnym jest ładna pogoda.

Zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here