Promocje na internet Scarnet - kliknij i dowiedz się więcej!
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna

MKS Gala, klub siatkarski ze Skarżyska, planuje zorganizować Rodzinną Olimpiadę Siatkarską i w ten sposób zachęcić do uprawiania siatkówki całe rodziny. Aby zdobyć pieniądze na ten cel, rywalizuje w programie grantowym „Decydujesz, pomagamy” sieci handlowej Tesco.

Rozpoczęło się głosowanie w czwartej edycji programu grantowego „Decydujesz, pomagamy” organizowanego przez sieć handlową Tesco. Do zdobycia jest nawet 5 tysięcy złotych. W sklepach w Skarżysku i Suchedniowie o pieniądze rywalizują trzy organizacje. Kto ile zdobędzie – zadecydują klienci.

 

W bieżącej edycjo zmieniły się zasady otrzymywania pieniędzy. Zwycięzcy w poszczególnych okręgach otrzymają grant 5000 złotych, ale pieniądze dostaną też organizacje, które zajmą drugie miejsce – 3000 złotych – oraz trzecie miejsce – 1000 złotych.

Gala Skarżysko chce popularyzować siatkówkę

W pierwszym dniu głosowania do oddania głosów na pomysł Gali zachęcał prezes klubu Jacek Mosiołek

Wśród walczących o pieniądze jest Międzyszkolny Klub Sportowy Gala Skarżysko, który chce zorganizować Rodzinną Olimpiadę Siatkarską „Gala Cup 2018”. Wydarzenie to ma na celu popularyzację siatkówki wśród dzieci, młodzieży i całych rodzin jako świetną formę aktywności ruchowej. – Pod koniec wakacji lub na początku roku szkolnego chcemy zaprosić wszystkich mieszkańców miasta, zarówno, dzieci, ich rodziców, jak i dziadków do wspólnej zabawy w siatkówkę. Chcemy pokazać, że to ciekawa dyscyplina sportu, którą warto uprawiać. Będą konkursy z nagrodami, pokazowy mecz i inne atrakcje – mówi Jacek Mosiołek, prezes Gali.

Robiąc zakupy w Tesco, można się spodziewać siatkarek i przedstawicieli klubu, którzy już prowadzą kampanię w sklepach, w której proszą klientów o oddanie głosu.

O grant walczy też Towarzystwo Przyjaciół Dzieci z Suchedniowa, które planuje przeznaczyć go na organizację zajęć dla dzieci pod hasłem „Zdrowo i aktywnie, na sportowo, jednym słowem – odlotowo”. Zajęcia te również będą propagować aktywne spędzanie czasu przez dzieci i młodzież.

Trzecią organizacją walczącą o granty jest Stowarzyszenie „Przyjazny Ostojów”, które także chce propagować zdrowy styl życia, ale poprzez konsultacje lekarskie oraz warsztaty z dietetykiem i technologiem żywienia.

Tak wygląda głosowanie w akcji Tesco „Decydujesz, pomagamy”

Głosować można w trzech sklepach Tesco, stanowiących jeden okręg głosowania:

  • Spółdzielcza, Skarżysko
  • Piłsudskiego, Skarżysko
  • Zagórska, Suchedniów

Przy kasie każdy klient otrzymuje żeton, który należy wrzucić do urny znajdującej się w pobliżu kas. Jeśli kasjer nie wyda żetonu, należy się o niego upomnieć.

Co tydzień podawane będą wyniki cząstkowe. W sklepach będą to wyniki z danego sklepu, a wyniki z całego okręgu można sprawdzić na stronie akcji „Decydujesz, pomagamy”.

Głosowanie trwa od 7 maja do 4 czerwca 2018 r. Wyniki będą znane jeszcze w czerwcu.

Oni już wygrali

W poprzedniej edycji akcji zwyciężyła Strzelecka Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza, która przeznaczyła pieniądze na naukę zasad udzielania pierwszej pomocy, a w jeszcze wcześniejszej wygrało Stowarzyszenie Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych „Chcieć znaczy móc” (SAZON), które zorganizowało Skarżyski Klub Seniora.

Zachęcamy do głosowania!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here