BEZPŁATNE PORADY PRAWNE
bezplatne porady prawne skarzysko
bezplatne porady prawne skarzysko

Po sześciu latach przerwy skarżyscy motocykliści znów zaprosili innych wielbicieli jednośladów do Skarżyska. Na Rejowie odbyło się Hard Core Party, czyli zlot połączony z muzycznymi koncertami i innymi atrakcjami.

Zapraszamy na Hard Core Party 2019:

Hard Core Party 2019 – zapraszamy!

 

Hard Core Party, czyli zlot motocyklowy organizowany przez Road Runners MC Skarżysko-Kamienna, znów obył się na Rejowie. I tam razem nad zalewem zaparkowało kilkaset motocykli, a wspólnie bawili się motocykliści z kraju i zagranicy.

Przez dwa dni na scenie wybrzmiewał dobry rock. Zagrało kilkanaście zespołów, w tym skarżyskie: Doba, Raincoat, MIR. Za główną gwiazdę można uznać Closterkeller. Bardziej taneczne rytmy zapewnił DJ Tomski, również skarżyszczanin.

W sobotę motocykliści opuścili na kilka godzin ośrodek wypoczynkowy nad zalewem i w paradzie wyjechali na miasto. Przy placu Staffa dali pokaz stuntu, a dla obecnych zagrał reaktywowany skarżyski zespół Papa Mobile.

Skarżyscy motocykliści znani są z tego, że angażują się w akcje charytatywne, jak choćby poprzez akcję krwiodawstwa Motoserce, i na Rejowie również nie mogło zabraknąć akcentów prospołecznych. Odbyły się licytacje przedmiotów, a dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Kai i Kacpra Pisarków, skarżyskiego rodzeństwa chorego na rdzeniowy zanik mięśni. Za jeden z gadżetów, koszulkę Orlen Teamu z autografami motocyklistów, m.in. uczestników Rajdu Paryż–Dakar, Jacka Czachora i Marka Dąbrowskiego, klub Boruta MC zaoferował aż 700 złotych.

Innym charytatywnym akcentem był ścinka włosów na peruki dla osób chorych. Aneta Załęcka obcięła cztery ochotniczki, a włosy trafią do Fundacji „Rak’n’Roll”.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here