Koszulka Roberta Lewandowskiego na licytację dla Jasia Czarnoty; fot. Talent Warszawa/Facebook
Promocje na internet Scarnet - kliknij i dowiedz się więcej!
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna

Koszulka Roberta Lewandowskiego to jeden z wielu przedmiotów, jakie pojawiły się na internetowych licytacjach dla Jasia Czarnoty. Zdobył ją mieszkaniec Skarżyska-Kamiennej, oferując bardzo dużą kwotę.

Na Facebooku trwają licytacje na rzecz Jasia Czarnoty, czterolatka cierpiącego na nowotwór jamy brzusznej – neuroblastomę. Licytowane są rozmaite przedmioty, a jednym z nich był trykot Bayernu Monachium z nr 9, czyli należący do Roberta Lewandowskiego. Koszulkę z autografem polskiego napastnika wystawił na aukcję klub Talent Warszawa.

Licytacja trwała do ostatniego gwizdka niedzielnego finału Ligi Mistrzów z udziałem „Lewego”. Do tego momentu najwyższą kwotę – 2600 złotych – zaoferował mieszkaniec Skarżyska-Kamiennej Damian Sypek i to on stał się jej nowym właścicielem.

FC Bayern München wygrywa Ligę Mistrzów w sezonie 2019/20. Robert Lewandowski królem strzelców!

Gratulujemy również…

Opublikowany przez Talent Warszawa Niedziela, 23 sierpnia 2020

eSkarbonka dla WOŚP od ProSkarżysko
eSkarbonka dla WOŚP od ProSkarżysko
eSkarbonka dla WOŚP od ProSkarżysko
eSkarbonka dla WOŚP od ProSkarżysko

 

Kwota zasili teraz konto Jasia Czarnoty, którego leczenie jest bardzo kosztowne. Trwa właśnie pierwszy jego etap, a potem będą kolejne. Wstępne szacunki mówią o tym, że potrzebne może być nawet ponad milion złotych.

Zbiórki na pokrycie kosztów leczenia Jasia prowadzone są w internecie. Ciocia chłopca, Karolina Czarnota, uruchomiła na Facebooku grupę, gdzie można wystawiać i licytować rozmaite przedmioty. Jak do tej pory najdroższym fantem okazała się koszulka innego polskiego piłkarza – Kamila Glika, która „poszła” za 4999 złotych.

Zbiórka internetowa na rzecz Jasia Czarnoty:– Wszyscy mnie bardzo pozytywnie zaskoczyli. Pierwszy raz spotykam się z tak dużą skalą chęci pomocy. Prowadzenie grupy nie jest łatwe, ale już doszłam do wprawy, pomaga mi mąż, i będziemy działać, dopóki będzie potrzeba – mówi Karolina Czarnota.

Link do grupy z licytacjami dla Jasia Czarnoty:

https://www.facebook.com/groups/994673337638776

Jaś Czarnota ma cztery latka. Jest synem skarżyszczanina Mariusza Czarnoty. W czerwcu wykryto u niego neuroblastomę, nowotwór jamy brzusznej w zaawansowanym stanie. Lekarze nie byli optymistami, ale rozpoczęło się leczenie chłopca.

Więcej o Jasiu Czarnocie napisaliśmy tutaj:

Jaś Czarnota – syn skarżyszczanina potrzebuje ogromnych pieniędzy na leczenie

 

 

Ratujemy nagrobek rodziny Witwickich

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here